Published On: 25 Gusht, 2016

LAJM BOMB: Bllokohet autostrada me kuqezinjtë / Kreshniku bashkohet me Lulzim Bashën drejt Dibrës

Aleanca Kuqezi ka ndezur motoret e fushates per zgjedhjet qe do mbahen ne Diber me 11 shtator. Kreshnik Spahiu dhe qindra aktiviste kuqezi jane nisur drejt Dibres per tiu bashkuar Partise Demokratike dhe Lulzim Bashes. Ja cfare shkruan Spahiu ne rrjetin social Facebook.

“Lulzim Basha nuk je vetëm. Sapo mora një telefonatë nga lideri bardheblu ⚪️🔵 për ti qëndruar nesër pranë në vigjilje të beslidhjes dibrane. Miku im edhe unë me patriotët kuqezi 🔴⚫️ jemi në udhëtimin drejt fitores. Na prit se kemi rrugë tē gjatë për të bërë ✌🏽️.”.

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. fery thotë:

  Dashte Zoti dhe e djathta e bashkuar sigurishte korre fitore ne Diber por edhe ne zgjedhjet parlamentare ne 2017 dhe , nese e djathta i fiton zgjedhjet ateher, a do ta votoje me shumice votash , kjo e djathte e bashkuar, nji Rezolute per bashkimin e Shqiperise dhe Kosoves..Basri i nderuar ..?

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Basri thotë:

  E djathta e bashkuar, fitore e sigurt.Respekt për kët hap të sigurt.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(10) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...