Published On: 23 Shkurt, 2016

Lahm: Luajtëm mirë për një orë, por pastaj gabuam

  • Kapiteni i Bayern Munichut, Philipp Lahm, ka thënë se Juventusi siguroi barazimin (2-2) pas gabimeve të ekipit gjerman.

Zonja e Vjetër u kthye nga disavantazhi prej dy golash për ta barazuar rezultatin (2-2) dhe për të shpresuar që të bëjë diçka në ndeshjen kthyese në Allianz Arena.

“Ishte ndeshje shumë e mirë. Juventusi është ekip i fortë që u rikthye shkaku i gabimeve tona”.

“Për 60 minuta ishim shumë të mirë, kontrolluam lojën dhe patëm shumë raste”, ka thënë Lahm.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...