Published On: 6 Janar, 2016

Lahm kundër Guardiolas

Philipp Lahm nuk është i kënaqur me largimin e Pep Guardiolas.

Kapiteni i Bayern Munichut, Philipp Lahm ka thënë se e respekton Pep Guardiolan, por nuk e kupton vendimin e tij për tu larguar.

Guardiola tashmë e ka konfirmuar se nga edicioni i ardhshëm do të luaj në Premierligë, me City, Chelsea dhe United të interesuara për të.

“Unë e di motivin e tij dhe ne duhet ta respektojmë. Personalisht nuk e kuptoj, pasi nuk jam larguar kurrë nga Bayerni. Në Bayern ju i keni të gjitha”, tha Lahm për Kicker.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...