Published On: 20 Mars, 2016

Laç, makina futet mes tregut, 2 të vdekur dhe 6 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur në pazarin e Milotit, në rrethin e Laçit. Një makinë është futur me shpejtësi mes për mes pazarit duke shkaktuar një bilanc tragjik me 2 të vdekur dhe 6 të plagosur

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...