Published On: 3 Gusht, 2017

Labinot Tahiri shihet duke biseduar me deputetë të Vetëvendosjes (Foto)

Deputeti nga radhët e AKR-së, Labinot Tahiri pak para vazhdimit të seancës konstituive është ndalur për të biseduar për disa minuta me deputetin e VV-së, Rexhep Selimin.

Tahiri i cili u zgjodh për herë të parë deputet në zgjedhjet e 11 qesrshorit ka thënë se pavarësisht partisë do të punojë për interesa të shtetit dhe nuk është qëillimi i tij t’i bllokojë proceset e rëndësishme për Kosovën.

Ndërkohë që në media është raportuar se PAN ka negociuar me Tahirin rreth votës së tij për kryetar të kuvendit.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...