Published On: 3 Gusht, 2017

Labinot Tahiri: Kur ju ktheva bukë nuk isha tradhtar për VV, po tani?!

  • Deputeti i zgjedhur i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AKR-së, Labinot Tahiri duke aluduar tek zhvillimet e fundit në vend rreth krijimit të qeverisë, thotë se po akuzohet për tradhëti.

E për ta kuptuar se a është tradhtar ai, ose jo deputeti Tahiri ka ftuar akuzuesit që këtë pytje t’ia adresojnë familjes Jasharaj, asaj Rugova dhe Haradinaj

Ja shkrimi i tij në Fb:

“Kur unë qarrosa Protestuesit në tenda sa ishin në shesh, kur ishte VV dhe AAK, viti 2016 edhe atëherë mê quanin trathtarë e me shanin!!
Për tradheti se a jam unë apo jo, shkoni pyetni familjet e mdha siq jane: Jasharajt, Rugova, Haradinaj edhe shumë shqiptarë nëpër trojet tona.. te tjera…!

Haha, e vllazni e bac, edhe bamiresine ne popull po e quani trathtarë e po e shani!
Vazhdonii

Ju priftë e mbara!

Labi!

Lexone!
E faleminderit për komentet shihemi prap në të ardhmen!!!

Zoti ju bekoftë.”

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...