Published On: 4 Gusht, 2017

Labinot Tahiri do të voton Ramushin Kryeministër

Depueteti i AKR-së Labinot Tahiri në një prononcim për media tha se unë jam deputetë nga radhët e AKR-së partisë së Behgjet Pacollit dhe ai bëri me dije se do ta voton Ramush Haradinajn për Kyreministër të Kosovës. Ai ndër të tjera tha se Ramush Haradinaj e ka meritu me qenë Kryeministër i Kosovës sepse kjo iu ka mohu dhe ai e meriton të jetë Kryeministër, tha ndër të tjera Labinot Tahiri./ Shqiptari.eu

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...