Published On: 21 Prill, 2017

Labi rrëfen historinë e tij, shpërthen në lot gjatë emisionit (VIDEO)

Moderatori i njohur Labinot Gashi ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Lemza” të Tribuna Channel.

 Mes shumë pyetjeve për karrierën dhe emisionin e ri, Labi ishte “i detyruar” të përgjigjej, ose në të kundërtën nëse apstentonte, mos-përgjigjen ndaj gazetetares duhej ta shlyente me veprim.

Në një prej momenteve, stafi i emisionit kishte përgatitur një insert për moderatorin duke i shfaqur tre personat e tij më të dashur në klip.

Labi emocionohet aq shumë gjatë emisionit, sa nuk përmbahet dot dhe shpërthen në lot.

Këtë moment mund ta ndiqni në video, në minutazhën 1;07.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...