Published On: 13 Tetor, 2016

Labi mbledh mbi 200 mijë euro për Liridonën dhe Edonën (Foto)

Labinot Tahiri ka arritur edhe një sukses sa i përket punëve bamirëse.

Këngëtari së bashku me miqtë ka arritur të mbledh më shumë se 200 mijë euro për shërim të Liridona Gajtanit dhe Edonës.

Kështu ka pohuar përmes llogarisë personale në Facebook, Labi.

“Mirëmëngjesi të gjithave familjeve në Kosovë në trojet tona dhe në diasporë! Ju falënderoj nga zemra për atë kontribut dhe gadishmëri duke tubuar me shumë se sa 200.000 euro për rastet të cilat janë të sëmura Liridona Gajtanin dhe Edona nga Gjilanit! Miq të dashur, vazhdoni pra ato shumë me i dërguar, në konton e Liridonës dhe në Wester Union – Money Gram vetëm te Jetmir Tahiri 0037745440318 Ndërsa në llogarinë bankare e Liridona Gajtanit!”, ka shkruar Labi në Facebook. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...