Published On: 2 Gusht, 2017

LAA mblidhet pasdite

  • Koalicioni LDK-AKR-Alternativa (LAA) do të mblidhet pasdite për të diskutuar rreth seancës së nesërme.

Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Express, nënkryetari i AKR-së, Agim Bahtiri. Ai ka thënë se pas përfundimit të mbledhjes do të jepen detaje se çfarë është diskutuar.

Në këtë mbledhje pritet të vendoset se si LAA do të veprojë dhe çfarë qëndrimi do të mbajë në seancën e 3 gushtit, kur pritet të zgjidhet kryetari i kuvendit.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...