Published On: 13 Shkurt, 2016

Ky supergol po cilësohet si “kryevepër” e gjuajtjeve të lira (Video)

Në futbollin afrikano-jugor është shënuar një gol i jashtëzakonshëm nga goditja e dënimit.

Në ndeshjen e luajtur në mes të Mamelodi Sundowns dhe Orlando Pirates, Mpho Makola shënoi një supergol nga gjuajtja e lirë.

Më poshtë mund ta shihni golin e mahintshëm të mesfushorit 29-vjeçar. /Gazeta Blic/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...