Published On: 23 Korrik, 2016

Ky shofer e ka gjetur zgjidhjen për vapën, por policia…

Anglia është përfshirë nga një valë i nxehti i pazakontë këto ditë.

Një shofer mendoi se e gjeti zgjidhjen për këtë vapë përvëluese.

Ai ia preu çatinë makinës së tij, një Ford Ka.

Por policia ia sekuestroi, pasi e cilësoi të papërshtatshme dhe të rrezikshme për të dalë në rrugë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...