Published On: 4 Qershor, 2016

“Ky polici është një copë m*ti”, çmenduria e të rinjve miliarderë me 200 km/h

Të jesh miliarder do të thotë të mos të të bëhet vonë për policinë. Të paktën kjo vlen për adoleshentët miliarderë rusë.

Vajza ruse ishte pasagjere në një makinë, e cila po ndiqej nga policia në rrugët e Moskës, pasi “fëmijët e pasur” po bënin gara dhe kishin tejkaluar shpejtësinë 200 km/h. Kështu, ata kanë filluar të ndiqen nga të paktën gjashtë makina policie, ndërsa gara po transmetohej live-stream nga Ruslan Shamsuarov, djali i një oligarku rus.

20-vjeçari Shamsuarov u nxor nga Mercedesi i tij me vlerë 110 mijë paund, ku ishte edhe Mara Bagdasaryan. Kjo e fundit është vazhdimisht shkelëse e rregullave të qarkullimit, vajza e një manjati e cila deri tani ka marrë 342 gjoba për tejkalim shpejtësie, vlera e të cilave arrin në mbi 10 mijë paund.

Teksa ecnin me mbi 120 km/orë, ata madje ofenduan edhe policët me fjalët: “Ky polici është një cop m*ti”. Shamsuarov, i njohur si “Petrol Boy” nga mediat ruse, nuk u ngacmua nga policia derisa shefi i Moskës dha urdhër për kapjen e tij. Pasi dolën para gjykatës, ata u lanë të lirë me kusht.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...