Published On: 31 Mars, 2016

Ky person ka realizuar “selfien” e vitit (Foto)

  • Shtetasi britanik ka realizuar një selfie me rrëmbyesin e aeroplanit të Qipros.

Ai ishte njëri nga pasagjerët që u mbajt peng në këtë aeroplan, mirëpo, siç duket ai është dëfryer mjaftë më këtë rast, shkruan Gazeta Express.

Egjiptiani i cili mori peng aeroplanit nga Aleksandria e Egjiptit, e detyroi pilotin ta ndërrojë destinacionin, të shkojë në Qipro, për arsye t’ia dërgojë ish gruas së tij një letër.

Presidenti i Qipros kishte qeshur kur kishte marrë vesh për rastin, ku kishte thënë se nuk bëhet fjalë për asnjë sulm terrorist.

Ish gruaja e tij, ditë pas rrëmbimit ka thënë për autoritetet se ajo turpërohet nga gjesti i tij. Gjithashtu ka thënë se nuk do ta vizitojë atë në burg. Ajo e cilëson ish bashkëshortin e saj si të çmendur dhe person të rrezikshëm.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...