Published On: 23 Shtator, 2016

Ky harem sulltani në Tiranë është i paimagjinueshëm (Foto)

Shisha, tym vajza që bëjnë haremin.

Duket sikur jemi në oborrin e ndonjë sulltani, por pamjet mbërrijnë nga Tirana.

Vajzat e bukura dhe valltaret kanë pozuar në këtë klub nate, gjatë një feste që kanë kaluar së fundmi.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...