Published On: 15 Janar, 2016

Ky është trajneri dhe lojtari i muajit në Ligën Premier (Foto)

  • Liga Premier ka zbuluar emrat e dy aktorëve kryesorë të muajit të fundit të vitit të kaluar.

Fjala është për muajin dhejtor, ku Liga Premier ka shpallur dy individë nga Watfordi.

Trajneri spanjoll i Watfordit, Quique Flores është zgjedhur trajneri i muajit dhjetor në Ligën Premier.

Gjatë këtij muaji Flores ka udhëhequr skuadrën e tij drejt tri fitoreve një barazimi dhe një humbje.

Ndërkohë lojtari i muajit dhjetor është shpallur sulmuesi i Watfordit, Odion Ighalo që shënoi pesë gola gjatë dhjetorit. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...