Published On: 26 Prill, 2016

Ky është personi që vodhi lap-topin e Ivanovit (Foto)

Policia maqedonase është duke e kërkuar personin (në foto) që e demoloi zyrën e Presidentit Ivanov dhe prej aty vodhi një lap-top, shkruan “press24”.
Ky portal që konsiderohet I afërt me qeverinë VMRO-BDI shkruan se “huliganët që bashkë me të morën pjesë në protestat e dhunshme të organizuara prej LSDM-së dhe SOROS-it”, janë duke e fshehur identitetin e tij dhe janë duke e mbrojtur.
“Për këtë arsye policia apelon te qytetarët se është i mirëseardhur çdo informacion për këtë person që plaçkiti zyrën e Presidentit”, shkruan ‘press24’.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...