Published On: 18 Prill, 2016

Ky është personi që u vra sot në Deçan

  • 35 vjeçari Ilmi Lufaj është personi i cili u vra sot në Deçan, bëjnë të ditur burime të Gazetës Express.

Lufaj nga fshati Strellcë i Deçanit, u vra në orët e hershme të mëngjesit në qytetin e Deçanit.

Lufaj dyshohet se është vrarë me armë zyrtare nga një polic i stacionit policor të Deçanit. Ende nuk dihen rrethanat dhe arsyet e vrasjes./GazetaExpress

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...