Published On: 30 Janar, 2016

Ky është një nga shqiptarët më të kërkuar

Hime Lufaj është një nga shqiptarët më të kërkuar nga Europol. Ai akuzohet dhe kërkohet për kryerjen e veprave të rënda në Austri, informon INA. Policia austriake ofron 10 mijë euro shpërblim për informacione për të.

Ai kërkohet për vrasje, lëndime të rënda trupore, dhe organizimin e grabitjeve të armatosura. Në vitin 2009 ka tentuar ta vras me thikë një polic austriak, duke i shkaktuar plagë të rënda.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...