Published On: 17 Gusht, 2016

Ky është momenti dramatik kur udhëtari ia shpëton jetën një personit që kishte rënë në shina të trenit (Foto)

Një udhëtar në stacionin e trenit në Totenham të Anglisë ia ka shpëtuar jetën një udhëtari tjetër duke e larguar nga shinat e trenit pak momente para se të mbërrinte treni.

Ky akt heroik erdhi pasi një 47 vjeçar, i cili po qëndronte buzë platformës së linjës së trenit të stacionit nëntokësor në Londër, papritmas nuk i ndje keq dhe u rrëzua në shina të trenit, transmeton Express.

Fotografi të postuara në internet tregojnë momentin kur udhëtari kërcen në shina dhe e largon atë për t’ia shpëtuar jetën momente para se treni të mbërrinte.

000100020003

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...