Published On: 11 Korrik, 2016

Ky është komentatori kosovar, që e prognozoi Portugalinë si kampion të Evropës!

Komentatori i SuperSport Kosovës, Florim Canolli ka treguar se ka aftësi të mira në parashikime.

Përpos që është një komentator shumë i mirë, Canolli ka parashikuar edhe fituesin e Kampionatit Evropian ‘Francë 2016’.

Ende pa filluar kampionati Gazeta Blic kishte intervistuar shumë gazetarë e komentatorë , dhe një ndër pyetjet ishte se cila Kombëtare mendoni që do ta fitojë Kampionatin Evropian, mirëpo vetëm njëri prej tyre e kishte qëlluar fituesin.

E, ai është Florim Canolli.

Ja intervista e plotë e Canollit ku ai e kishte qëlluar fiutesin. Lexo këtu

komentooo

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...