Published On: 22 Shtator, 2016

Ky është jahti më i shtrenjtë në botë (Foto)

Nëse do të ndërtohej ndonjëherë, ky jaht do të ishte më i shtrenjti në botë – pasi do të kushtonte rreth 500 milionë euro.

Andy Waugh, një dizajnues i jahteve nga Londra, ka krijuar një super-jaht të gjatë 400m të quajtur Epiphany, i cili përmban një pishinë dhe një dizajn mahnitës.

Për ta ndërtuar këtë jaht do të duheshin plot pesë vite, dhe varësisht nga specifikat finale, do të kushtonte rreth 500 milionë euro, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni se si duket ai:

Data: 22 Shtator 2016 22:01
Autori: GazetaExpress
Sponsored by Revcontent

REKOMANDIME

Discover The Game That Only Real Gamers Can Master! Already 3 Million Players!
Generate A High-Quality User Experience with Revcontent
Join Revcontent To Increase User Engagement and Reach
Google AMP Builds a Better User Experience on Mobile
Patch.com Chooses Revcontent for Superior Ad Quality and User Experience
Revcontent Talks The Importance of User Experience

MERR LAJMET E FUNDIT

500 milionë përdorues të Yahoo viktimë e hakerëve

Në Indonezi prezantohet Ferrari 488 Spider

Kjo është vetura elektrike më e shpejtë në botë (Video)

Hyundai me veturë unike më 2017

Mos i humbisni

The Most Addictive Game Of The Year! Play With 15 Million Players Now!
Generate A High-Quality User Experience with Revcontent
Join Revcontent To Increase User Engagement and Reach
Google AMP Builds a Better User Experience on Mobile
Sponsored by Revcontent

Të tjera

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...