Published On: 17 Korrik, 2017

Ky është ishulli ku të gjithë shkojnë për t’i fotografuar të pasmet (Foto)

  • Ishulli Laucala ngjan me parajsën në tokë.

Bëhet fjalë për një resort ku një natë qëndrimi kushton 6 mijë dollarë, duke përfshirë edhe fotografimin e të pasmeve.

Ky çmim nuk i tremb të pasurit, që në rrjetet sociale postojnë trendin më të ri, foto të të pasmeve nga ky resorti luksoz.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...