Published On: 23 Janar, 2016

Ky është iPhone 7 (Video)

  • Edhe pse nuk do të lansohet edhe gjashtë muaj, tashmë ka shumë spekulime mbi atë se si do të duket versioni i ardhshëm i iPhone.

A do të ketë port për kufje? A do të jetë edhe më i hollë? A do të ketë bateri më të fuqishme që do të zgjasë më shumë?

Ekspertët e teknologjisë nga faqja gjermane ‘iPhone-Tricks’ kanë kombinuar të gjitha thashethemet mbi iPhone, dhe shpresojnë se koncepti i tyre do të realizohet.

Ata krijuan pamjen e iPhone 7, që thjeshtë të mahnitë, shkruan Gazeta Express.

Se si duket iPhone 7 në këtë koncept, shikojeni videon më poshtë. /Gazeta Express

 
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...