Published On: 3 Gusht, 2017

Ky është Grupi Parlamentar i Vetëvendosjes me 32 deputetë (FOTO)

Grupi Parlamentar i Lëvizjes Vetëvendosje i cili përbëhet nga gjithsej 32 deputetë tashmë janë bërë gati për fillimin e seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës.

Përmes një fotografie të publikuar në Facebook, ky GP duken mjaft të relaksuar dhe duke pritur që të fillojë edhe seanca me tri pikat e rendit të ditës.

32 deputetët e Vetëvendosjes pritet që të bëjnë betimin e tyre për Legjislaturën e Gjashtë të Kuvendit.

 GP i Vetëvendosjes janë përkujdesur edhe për flamujt kombëtarë të cilët vërehen në tavolinën ku edhe janë të ulur.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...