Published On: 11 Janar, 2016

Ky është goli i vitit 2015

Wendell Lira ka fituar çmimin “Puskas” për golin më të bukur të vitit.

Ai mposhti në garë për golin më të bukur të vitit, Alessandro Florenzin dhe Lionel Messin.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...