Published On: 22 Prill, 2017

Ky është fituesi i duelit Krasniqi- Abraham

Boksieri Kosovar Haxhi Krasniqi është mposhtur nga gjermani Arthur Abraham

Pas 12 rundëve Abraham ishte më i mirë dhe e fitoi meçin shkruan GazetaBlic.com

Ky është edhe një hap prapa për boksierin junikas.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...