Published On: 4 Prill, 2016

Ky është djali që vrau babanë brenda në shtëpi (FOTO)

Jurgen Kurti e ka qëlluar disa herë me thikë babanë e tij, sipas policisë shqiptare.

Plagët ishin fatale për 49 vjeçarin, që ka ndërruar jetë brenda në shtëpi në Tiranë. Artur Kurti ishte duke u ndarë nga bashkëshortja, pas sherreve të vazhdueshme në familje. Konflikti arriti kulmin sot kur Arturi është futur me një thikë në shtëpi dhe ka tentuar të qëllojë familjarët e tjerë.
Ai mbeti i vdekur pas reagimit të të birit 23 vjeç dhe të kunatit të tij, Leonard Ristani.
jur4jur1-768x768
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...