Published On: 21 Prill, 2016

Ky është djali që mbyti mamanë me duar në Elbasan

Një krim brenda familjes ndodhi sot në Elbasan në lagjen ‘Çlirimi’, ku djali mbyti me duar mamanë e tij 67-vjeçare.

Në foto është djali Ardit Zenelhoxha 30 vjeç, i cili mbyti me duar mamanë Hedije Zenelhoxha 67 vjeç.

 Djali është ndaluar nga policia dhe po merret në pyetje për të zbuluar shkaqet e ngjarjes.
13059644_10156728815920214_1218172143_n
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...