Published On: 27 Nëntor, 2016

Ky është dhëndri i Erdoganit që privatizoi Distribucionin e KEK’ut (Video)

Emisioni Zona Express ka shfaqur sonte dokumentarin ekskluziv, “Haraçi Turk”, ku trajton fitimet milionëshe të kompanisë KEDS nga qytetarët e varfër të Kosovës.

Në këtë dokumentar zbulohen disa detaje interesante raportit të shtetit turk, familjarëve të Erdoganit dhe shitjes së Distribucionit në Kosovë.

Kush është Berat Albayrak?

Klikoni në videon e mëposhtme.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...