Published On: 3 Gusht, 2016

Ky është çifti që humbi jetën dje në aksident, martoheshin me 14 gusht

Dy të rinjtë në foto për fat të keq humbën jetën dje në aksidentin në Velipojë, ku makina ra ne hidrovor. Detaji tronditës në lidhje me këtë çift ka të bëjë me martesën e tyre. Ata kishin vendosur të martoheshin me 14 gusht.

Besmir Kola dhe Artenisa Peraj kishin qenë së bashku me dy miq italianë në një klub nate.

Aksidenti ndodhi në një rrugë shumë të rrezikshme pa asfalt dhe sinjalistikë rrugore. Sipas policisë viktimat janë mbytur në hidrovor, pasi nuk kanë arritur të dalin nga automjeti, kur ai ka përfunduar në kanal./JOQ

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...