Published On: 29 Shtator, 2016

Ky është bullgari trim që i jep ultimatum Maqedonisë

Dinko Velev, bullgari i njohur për fushatën e tij në kapjen e refugjatëve të cilët ilegalisht kanë hyrë në Bullgari, ka lëshuar një ultimatum njëjavorë për autoritetet e Maqedonisë.

Sipas gazetës bullgare ”Blic”, Dinko Velev thotë se ”U jap autoriteteve maqedonase saktësisht një javë që ta arrestojnë shtetasin e tyre, Milenko Nedellkovski, për aktin vandal që e ka kryer! Tashmë i kemi kushtuar shumë vëmendje dhe ai forcohet ende më shumë. Secilën ditë lëshon video klipe të reja provokuese për Bullgarinë.”

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. fery thotë:

    Z.Valev,mos u leshoni ne nivelin e ketij Milenko Nedeljovski Hajvanovski.Aq eshte niveli i tij.Ky fare Nedeljovski Hajvanovski asgje s mund ti ndihmoje te ashtuquajtes Maqedoni artificiale sepse , ai ende nuk e ka mesuar se cdo gje qe eshte artificiale , jeten e ka te shkurter por , ky fare gazetar dhe rrugaq -analist kishte qene shume mire vete te shkoje ne ndonji institut nderkombtar kredibil shjencor si rast per hulumtime shkencore dhe do te ishte shume i dobishem nese eksperimentet shkencore shkencetaret i kryejne drejtperdrejt ne organizmin e Nedeljkovskit Hajvanovskit ne vend qe ato eksperimente te kryhen ne kafshe , i nderuar z.Valev dhe , mendoj se ky haus analist do te ishte i dobishem vetem per kete qellim …per qellime humane shkencore

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...