Published On: 3 Gusht, 2017

Ky është betimi që do të bëjnë deputetët (Foto)

Brenda pak minutave pritet që 120 deputetë të Kuvendit të Kosovës të bëjnë betimin e tyre për legjislaturën e re.

Ndër të tjerash në betimin e tyre theksohet përfaqësimi me dinjitet i popullit dhe puna në interes të shtetit të Kosovës, shkruan Indeksonline.

Ndër deputetët që pritet të bëjë betimin dhe i cili ka publikuar pak momente para se të kryejë këtë obligim është edhe ish-ministri, Arban Abrashi./Indeksonline/

 

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...