Published On: 29 Prill, 2016

Ky është 35 vjeçari që u gjet i vdekur në lagjen Dardania (Foto)

Ditë më parë në lagjen Dardania në Prishtinë është gjetur një trup i pajetë.

Trupi i pajetë ishte gjetur nga disa banorë në ashensorin e ndërtesës i cili nuk punonte që nga paslufta.

Magazina.al ka mësuar se trupi i pajetë i takon Astrit Shalës nga Prishtina ndërsa familja nuk dinte asgjë për ta gati tash e dy vjet.

Familja e tij në kohën e zhdukjes kishin gjetur vetëm këpucët e tij dhe lejën e vozitjës duke mos ditur se trupi i të ndjerit gjendet vetëm disa ndërtesa larg nga ku banonte familja e tij.

Siç raporton Magazina.al, Astriti ishte 35 vjeç dhe ishte i vetmi djal i familjës Shala të cilët vite më parë kishin dalur për të jetuar në Prishtinë ndërsa familja e tij është me origjinë nga fshati Brojë i Skenderajt./Magazina.al/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...