Published On: 27 Janar, 2016

Ky është 22 vjeçari që u vra në Suharekë (Foto)

  • Mësohet se i vrari sonte në Suharekë është Egzon Mazreku 22 vjeq nga Sopija e Suharekës.

Gazeta NewBorn raporton se ai është vrarë deri sa hajnat ishin futur brenda shtëpisë së tij dhe kishin gjuajtur në drejtim të tij, ku e kishin lënë të vdekur, ndërsa babai i tij është i plagosur, raporton Gazeta NeëBorn, nga burime të sigurta afër Familjes Mazreku.
Më herët u raportua për këtë ngjarje  tragjike në një fshat të Suharekës sonte rreth orës 20:30.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...