Published On: 16 Mars, 2016

Ky Baton Haxhiu gjenial, ta shkatërron trunin

Driton Tali

Baton Haxhiu duke u mundu me arsyetu Zajednicen sot ne “Urban FM” paska deklaru se “me ja fal, me i thane qetash Serbise qe merre Kosoven ajo nuk e don”.

Dhe Baton analisti per ta betonu kete thenje “gjeniale” (krejt me çallem) kishte thene se “nese dilni veç jashta kufirit dikun 30 km nuk asht asnji shpi, prej Kosoves asni shpi …., ne te vertet ka shtepia por jane te shprasta. Nese 30 km jashte Kosoves nuk ka asnji shpi ku i duhet Kosova …”

Hyyyyyy, ky ahmak ta shkerdhen krejt trunin!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...