Published On: 3 Mars, 2016

Kush po tenton ta ‘vrasë’ Sami Lushtakun sipas djalit të tij?

Mërgim Lushtaku, djali i kryetarit të Skenderajt Sami Lushtaku, ka reaguar përmes një postimi në profilin e tij në “Facebook”.

Ai ka bërë një krahasim në mes të komandantit legjendar, Adem Jashari dhe babait të tij, Samiut.

Postimi i plotë:

“Interesante, ju beheni Kurban për atdheun… Adem Jashari i renë deshmor, por i Gjallë! Nderësa, Sami Lushtaku per ty nuk ishte e shkruar me vdek krenar si deshmor, por mbijetove i gjallë dhe tentojnë te të ‘vrasin’! Zoti qoft i Kenaqur me Ju!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...