Published On: 9 Gusht, 2016

Kush po përkujdeset për dukjen e Dua Lipës për koncertin në Prishtinë? (Foto)

Dua Lipa u ka besuar profesionistëve shqiptarë pë dukjen e saj.

Për ‘make-up’ e koncertit të këngëtares shqiptare në Prishtinë po përkujdeset parukiera, Sellma.

Këngëtarja ka publikuar disa imazhe në Snapchat teksa rregullohet në sallonin “Kaci dhe Sellma”.

 Kujtojmë se vetëm momentet e ndajnë këngëtaren shqiptare para fillimit të perfomancës në kryeqytetin kosovar. /Telegrafi/

duas 1

duas 2

duas 3

duas 4

duas 5

duas 6

duas 7

duas 8

duas 9

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...