Published On: 3 Mars, 2016

Kush po e kërcënon Shpend Ahmetin?

Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti është kërcënuar.

Ahmetit ky kërcënim i ka ardhur nëpërmjet rrjetit social Facebook, mirëpo ende nuk dihet se me çka ka pasur të bëjë kërcënimi.

Po ashtu sipas burimeve të portalit Arbresh.info, i pari i Prishtinës e ka lajmëruar kërcënimin në Departamentin e Krimeve të Rënda në Polici dhe tani ata janë duke u marrë me këtë rast.

Portali ka provuar të kontaktojë Ahmetin për të marr një përgjigje lidhur me këtë rast mirëpo ai nuk ka hapur telefonin.

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. asha thotë:

  Shpendin e kercnojne qata qe i kane prej 10-20 banesa mas paku,ky eshte i pari Ismet beqiri e Sami Hamiti,Feim Salihu e djemt e Isa Putinit e shume e shume tjere,mos ti permend me emra…Kta qe kane gllaberu cdo gje ne kete vend,secila banese qe eshte ndertu kta kane aty banesa,po flase kta te LDK-se me shume se sa te PDK-se kane uzurpu dhe zhvate kete vend,kudo qe ata kane udheheqe.Turpi ju mbuloft ju dhe familjet e juaja,sepse kjo (hajnija )dhe paturpesija eshte ne gjene….

  Përgjigjiuni
  Pelqej(3) Nuk Pelqej(0)
 2. Kemo thotë:

  Shpend Ahmetin mundë ta kercnoi vetëm mafia e ndertimit të LDK-së poashtu i njejti klan ka tjetersu me fallcifikime prona të ndryshme dhe ju pengon Shpendi kryetar. Shpendi deri tani i ka dergu 70 landë në prokurori heret a vonë duhet të mirren në shqyrtim.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...