Published On: 11 Qershor, 2016

“Kush ka zemër e shpirt me i ndihmu k’ti fëmije” – Video

Familja Latifi nga Podujeva eshte ne hall, pasi djali i tyre i vogel eshte i semure dhe i duhet ndihma juaj pasi nuk i kan as kushtet elementare qe ta sherojne, pasi nuk marrin as ndihme sociale.

Ylber Latifi me lot ne sy rrefen: “Kush ka zemër e shpirt me i ndihmu k’ti fëmije. Ma vështirë se me pa evlatin n’ketë gjendje s’ka”
Shperndaje kete video qe nje zemermire ta shoh dhe ti ndihmoj kesaj familje.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...