Published On: 8 Gusht, 2017

Kush ia shkatërroi pushimet Eni Çobanit?

Prej disa ditësh Eni Çobani ka filluar pushimet dhe këtë vit nuk ka kursyer të postojë foto nga plazhi ndër to edhe foto me rroba banje. Mirëpo duket se edhe pse me pushime, Eni nuk mund të qëndrojë “e zhveshur nga kostumi i juristes”.

Në një postim në Instagram, Eni u këshillon njerëzve të mos merren me punët e tjerëve e të vjellin vrer dhe negativitet por të shijojnë jetën.

“Edhe pse dite pushimesh per shume prej nesh kam lexuar keto dite shfryerje, mllefe,dhe negativitet te panevojshem ne nje periudhe te vitit ku gjithsecili nga ne duhet te qetesohet te buzeqeshe dhe te mundohet te mendoj vetem per gjera te bukura dhe plot pozitivitet.Nuk mendoni se ka ardhur koha te shihni te ardhmen e diteve tuaja sesa te perflisni zgjedhjen e jetes qe duan te bejne te tjeret. Jeta është tepër e shkurtër që një ditë të zgjoheni të penduar. Për këtë, dashuroni njerëzit që ndaj jush sillen me respekt. Falini ata që nuk e bëjnë këtë dhe besoni se gjithçka në jetë ndodhë me arsye. E juaja me respekt Eni”, shkruan Çobani.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...