Published On: 30 Mars, 2016

Kush i posedon të pasmet më të mira, sipas regjisorit Fatos Berisha (Video)

ë rubrikën Kutia të emisionit NIN në Klan Kosova, ka qenë i ftuar regjisori Fatos Berisha, i cili pyetjeve të Libertës nga ekrani iu është përgjigjur me mjaft sinqeritet.

Ai ka thënë se beson në jashtëtokësorë dhe se qan shpesh kur shikon filma.

Ndërsa, sipas tij, çmimi për prapanicën më të mirë shkon për: “Vjosën, gruan time”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...