Published On: 21 Mars, 2016

Kush është më e mira, Era apo Nora – vlerëson kjo e fundit (Video)

Nora Istrefi ka qenë mysafire e Turjan Hyskës në emisionin Oktapod, ku mes tjerash ka zgjedhur mes cilësive të saj dhe motrës që po arrin famë ndërkombëtare, Erës.

Për zërin, ajo e ka zgjedhur krijuesen e hitit “BonBon”, ndërsa mendon se këngët më të bukura i ka vet Nora. Sipas këngëtares, Era ka më shumë stil, derisa për dukjen prezantuesi i ka quajtur të dyja të mira.

Kur ka ardhur zgjedhja për trupin, Hyska ka vendosur vet ta zgjedhë Norën. Më e famshme është zgjedhur Era (duke u bazuar në ndjekësit që ka në Instagram).

Derisa më shumë çmime dhe më shumë para ka Nora. Për më shumë ndiqeni videon.

Ndryshe, Nora i është rikthyer skenës me këngën “Sa t’kom dasht”, e cila tashmë është bërë hit, pasi për dhjetë ditë është shikuar 2.5 milionë herë në YouTube.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...