Published On: 10 Maj, 2016

Kush është ky burrë me plis të bardhë në mes të protestuesve maqedonas?! (FOTO)

Agron Biba është regjisori i njohur nga Ohri, i cili pas protestës së opozitës shqiptare, më pas ka vazhduar me protestën e shoqërisë civile që organizohet nga lëvizja “Protesoj”. Ai me këtë gjest me plis të bardhë në kokë është përshëndetur dhe fotografuar me një numër të madh të protestuesve të komunitetit maqedonas dhe komuniteteve të tjera.

agron biba (2)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...