Published On: 16 Shkurt, 2016

Kush është fajtor për dështimet e Unitedit sipas Rooneyt

  • Wayne Rooney këmbëngul se fajtori i vetëm për formën e ‘Djajve të Kuq’ janë lojtarët dhe jo trajneri, Louis Van Gaal.

Manchester United ka pësuar humbje gjatë xhiros së kaluar edhe nga skuadra e Sunderlandit, nga e cila nuk kishte pësuar humbje në 19 vitet e fundit.

”Është një grup i mirë i lojtarëve. Këto kohë kanë qenë tejet frustuese për ne”.

”Dhe aktualisht trajneri ka marrë përgjegjësin e disa ndeshjeve. Ne luajmë, jo trajneri. Prandaj trajneri nuk ka aspak faj”, përfundoi sulmuesi anglez.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...