Published On: 11 Maj, 2016

Kush është deputeti shqiptar që bënë xhiro si sheik në New York?(Foto)

Vizitën e tij në Amerikë, të cilën deputeti i Partisë Socialiste e kishte planifikuar në të njëjtën kohë me atë t kryeministrit Edi Rama, e ka nisur dje. Eduard Ndocaj, nga fotot që ka publikuar në profilin e tij në Facebook, duket se është pritur si një sheik i vërtetë me limuzinë.

“Deputeti Ndocaj arrin në Neë York dhe pritet me limuzinë Hummer. Kjo pritje është organizuar nga komuniteti shqiptar me të cilin ka darkuar në Manhatan. Ndocaj pritet të ketë një agjendë mjaft të ngjeshur e të rëndësishëm në New York e Washington”, shkruhet në profilin zyrtar të tij.

kau1kau2kau4

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...