Published On: 26 Maj, 2017

Kush e kërcenoi Pacollin që të mos hyjë në koalicion me LDK-në?

Lideri i AKR-së, Behgjet Pacolli tha se ka vendosur drejtë kur u bashkua me LDK-në.“Nuk kam pasur frikë kur kam vendosur që të bashkohem me LDK-në”, tha ai në emisionin “Interaktiv” të KTV-së.Ai ka thënë se është kërcënuar për të hyrë në koalicion me partinë e Isa Mustafës.

“Jam kërcënuar, dhe në atë moment kam vendosur që të hyjë me LDk-në”, tha ai, raporton Gazeta Blic.I pyetur se a është kërcënuar nga PDK dhe nga Hashim Thaçi për bashkim me LDK-në, ai tha se për këtë “Nuk kam koment”.“Ecim përpara”, ishte përgjigja e Pacollit, pas insistimit të gazetarit të KTV-së. Emrat janë të njohur për redaksin SHQIPTARI.eu përkundër që Behgjet Pacolli ato nuk i bëri të njohur për publikun.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...