Published On: 6 Janar, 2016

Kush e ka shkarravitur flamurin shqiptar në Mal të Zi?

Flamuri shqiptar i cili është punuar në urën e Tërgajes në Lumin Cem në Tuz, është shkarravitur nga persona të paidentifikuar.

Ky veprim ka vetëm një emërtim: Vandalizëm ndaj flamurit kombëtar shqiptar dhe është provokim ndaj Malësisë dhe të gjithë shqipëtarëve në Mal të Zi, shkruan malesia.me, transmeton Klan Kosova.

Flamuri-ne-Tuz (1)

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...