Published On: 7 Janar, 2016

Kush e ka më të madh: Fjolla, Vildanja, Enca apo Shkëndija (Foto +16)

Këngëtaret tona duket se muzikën e kanë në rend të dytë. Gara më e fortë ndërmjet tyre, duket se zhvillohet për të treguar asetet e tyre, gjoksin dhe të pasmet, derisa muzika mbetet në plan të dytë, raporton Gazeta Blic.

Edhe përgjatë vitit që e lamë pas, këto katër këngëtare: Fjolla, Vildanja, Enca dhe Shkëndija janë shtyrë se cila e ka gjoksin më të madh dhe më shpërthyers.

Gazeta Blic do t’ju sjell fotografi të katër prej tyre dhe ju vlerësoni se cila e ka më të madh:

Fjolla Morina

 

fjolla2_1452109116-8299434fjolla3_1452109120-3237526

fjolla5

 

Enca Haxhia

encaa-gjoks

largea_645-enca-haxhia-rsh1439962483enca1

Vildane Zeneli

vildane-2_1449091761-4682330

vildane_1451938603-4164464vildane

Zajmina Vasjari

Zajmina-Va

zajminazajmina_vasjari_zajmina_vasjari_zajmina_vasjari_galsh_S3ZfgtBg.sized

 

Shkendije Mujaj

Shkendije-Mujaj-e1427150120848-690x492shkendije-mujaj14largea_shkendije-mujaj-680x365_c1422640306

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...