Published On: 7 Janar, 2016

Kush e ka harruar Berkan Ahmetin?

Sigurisht që nuk e keni harruar këngëtarin Berkan Ahmeti.

Edhe pse ka një kohë të gjatë prej që ai nuk është parë në skenën shqiptare me ndonjë projekt të ri.

Por fansat e tij ende e mbajnë mend atë dhe shumë nga ta sigurisht që duan ta dinë se si duket ai pas kaq shumë viteve.

Në fotot më poshtë mund ta shihni dhe ta vlerësoni vetë se sa ka ndryshuar këngëtari ndër vite.5_1452173882-41274763_1452173872-65181521_1452173865-7856390

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...